• info@sablon.com.tr
  • 0 ( 222 ) 225 35 35
  • Sanal Tur

HİZMETLERİMİZ

Miha BodyTec

Kas grupları güçlendirir ve zaman kazandırır.

Alman EMS teknolojisi ile geliştirilen Miha Bodytec; formda, sağlıklı ve güçlü bir vücuda sahip olmak için gereken her şeyi çok daha kolay ve zevkli bir şekilde sunar. Haftada 1 ya da 2 gün ve günde sadece 25 dakika uzman spor eğitmenimiz ile birebir yapacağınız bir antrenman sistemidir. Miha Bodytec vücuttaki tüm ana kas gruplarını aynı anda ve kişinin özgür iradesinin çok üzerinde bir etkinlikte çalıştıran bir sistemdir.
Miha Bodytec’in Faydaları Nelerdir? 
*Kullanıcılar, miha bodytec teknolojisinin üstün avantajlarını fiziksel performansın artması ile anında hissedebiliyor. Miha bodytec sayesinde kaslar yapılanıyor, güç ve dayanıklılık artıyor, metabolizma hızlanıyor, vücuttaki yağ oranı azalıyor ve problemli bölgeler sıkılaşıyor, genel bir iyi olma hali oluşuyor. Ayrıca kas güçsüzlüğüne bağlı bel ve sırt ağrılarını gidermek için de var olan en etkili antrenman yöntemlerinden biri olarak miha bodytec çok daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşama ilk adımları atmanızı sağlıyor. 
*Miha bodytec teknolojisi hareket hızını ve dayanıklılığı geliştirirken, kaslar arasındaki güç dengesizliklerini eşitliyor ve kas oluşumunu artırıyor. 
*Elektro-stimülasyon kullanarak, kişinin özgür iradesinin çok üzerinde bir antrenman etkisi yapıyor ve kasların en ideal ve etkili şekilde çalışmasını sağlıyor. Ve tüm bu etkiyi eklemlerinize hiçbir yük binmeden ve sakatlık riski olmadan sağlıyor. 
*Özellikle kas ve eklem ağrı terapisinde, ameliyat veya sakatlıklardan sonra spora dönüş sürecinde son derece etkili bir antrenman imkânı sağlıyor. 
*Miha bodytec'in en etkin kullanım alanlarından biri de kas güçsüzlüğüne bağlı bel ve sırt ağrılarının iyileştirilmesi ve ağrılı krampların giderilmesi.